Neutral Internet eXchange
Neutrální výměna dat, kvalitní a rychlá infrastruktura, efektivní komunikace, to je český peeringový uzel NIX.CZ

AKTUALITY

03.06.2019

Ondřej Filip z NIX.CZ vstoupil do Síně slávy Cybersecurity

Při příležitosti 20. ročníku konference Information Security Summit – IS2, převzal Ondřej Filip, předseda představenstva sdružení NIX.CZ, ocenění za přínos v oblasti kyberbezpečnosti na území České republiky a vstoupil do Síně slávy Cybersecurity. Ondřeji Filipovi předal tuto cenu předseda představenstva společnosti CETIN Juraj Šedivý. Prvním laureátem je Jaroslav Šmíd z NÚKIB, který ji získal v minulém roce.

„Je mi ctí stát se členem Síně slávy Cybersecurity. Toto ocenění beru také jako vyznamenání pro projekty, na nichž pracujeme ve sdružení NIX.CZ. Mám nyní na mysli především projekt FENIX, který má již více než 20 členů, jimž není lhostejná bezpečnost nejen jejich vlastní, ale především jejich zákazníků a klientů,“ uvedl u příležitosti svého jmenování Ondřej Filip.

Společnost TATE International pořádá jednou ročně konferenci o informační bezpečnosti – Information Secrity Summit – IS2. V rámci této akce probíhá slavnostní jmenování do Síně slávy Cybersecurity. Uvedena je vždy jedna nominovaná osobnost, která zásadním způsobem nebo dlouhodobým pozitivním přínosem ovlivnila kyberbezpečnost v České republice.