Neutral Internet eXchange
Neutrální výměna dat, kvalitní a rychlá infrastruktura, efektivní komunikace, to je český peeringový uzel NIX.CZ

AKTUALITY

28.03.2017

Slovinská Lublaň hostila 5. ročník konference CEE Peering Days

Minulý týden se ve slovinském hlavním městě uskutečnil již 5. ročník konference zástupců peeringových uzlů, ISP a datacenter – CEE Peering Days 2017. Z této mezinárodní akce se pomalu ale jistě stává významná a renomovaná událost, které se již pravidelně účastní odborníci z celého světa, aby se zde podělili o své zkušenosti a domluvili se na na případné spolupráci.

Za sdružení NIX.CZ na akci vystoupil jeho ředitel Martin Semrád, který NIX.CZ představil a prezentoval jeho hlavní projekty a novinky s nimi spojené. Ve čtvrtečním programu se potom představil člen představenstva NIX.CZ a zástupce společnosti Dial Telecom Zbyněk Pospíchal. Ten se ve své prezentaci zaměřil na novou metodu obrany před DDoS útoky.

Prezentace Martina Semráda a Zbyňka Pospíchala, stejně jako další příspěvky zástupců společností NOKIA, Hurricane Electrics, EURO-IX nebo CZ.NIC, budou v blízké době k dispozici na internetové adrese www.peeringday.eu. Na odborném serveru Root.cz potom zájemci najdou obsáhlou reportáž včetně fotografií.